Par mums

Mēs ("oof.lv") nav saistīti ar Minecraft.net, Mojang vai Microsoft. Mēs nodrošinām saites uz Eaglercraft versiju, citām versijām un bezmaksas izmēģinājumiem. Šī tīmekļa vietne ir tikai izglītības nolūkiem. Mēs neuzglabājam nevienu spēli uz savām serveriem, un mēs nepieļaujam pirātismu. Šajā tīmekļa vietnē kopīgotās spēles ir domātas datoriem, izņemot dažus izmēģinājumus. Ja jums patīk Minecraft, jums vajadzētu iegādāties spēli. Mūsu mērķis ir izglītot lietotājus par dažādajām iespējām izmēģināt Minecraft bez maksas, vai nu izmantojot spēles veidotāju piedāvātos oficiālos izmēģinājumus, vai arī izmantojot pielāgotus modificējumus, ko veikuši kopienas biedri. Tā kā spēle tiek plaši meklēta tiešsaistē, mūsu vietne kalpo kā resurss tiem, kas vēlas izjust spēles garšu pirms to iegādāšanās.

Pakalpojumu noteikumi

Šie noteikumi ir starp jums un oof.lv ("mēs", "mūsu", "mūsu", "oof.lv", "pakalpojumi"), un jūs ar tiem piekrītat, izmantojot mūsu pakalpojumus.

Mūsu pakalpojumi tiek sniegti "tādi kā ir" pamatā, bez jebkādām garantijām, izteiktām vai pieklājīgām, tostarp, bet ne tikai, tirdzniecības garantijām un atbilstībai konkrētam mērķim.

Jebkurā gadījumā autori vai autortiesību turētāji neuzņemas atbildību par jebkādiem prasījumiem, zaudējumiem vai citām saistībām, vai nu līgumtiesību, deliktuārās tiesību vai citādi, kas rodas no, saistībā ar vai saistībā ar mūsu pakalpojumiem vai pakalpojumu izmantošanu vai citām darbībām pakalpojumu jomā.

Šī tīmekļa vietne pastāv tikai izglītības un arhivēšanas nolūkos.

Šajā lapā ir dažas reģistrētas preču zīmes. Visas autortiesības pieder to attiecīgajiem turētājiem.

Izmantojot oof.lv pakalpojumus, jūs pārstāvat un garantējat, ka:

Privātuma politika

Autortiesības un DMCA